Piękny dom to nie tylko idealnie poukładane meble i dopasowane dodatki, ale także stół jadalniany, który ubarwia wszystko wokół i skupia na sobie uwagę domowników każdego dnia. Dlatego należy mieć czym go zastawić i w jaki sposób sprawić, by wyglądał szczególnie pięknie. Oto przegląd najmodniejszych serwet oraz obrusów.

Obrus SHINE

Niezwykły obrus, który lśni w świetle lampy w sposób wyjątkowy. To produkt wysokiej jakości, ozdobiony tkacką nicią w kolorze srebrnym. Wyjątkowy w każdym calu.

Obrus SEREN

Typowo wigilijny, choć nietypowo piękny. Jego struktura przypomina materiały lniane, a ozdobione końcówki złotymi gwiazdkami pozwalają poczuć magię świąt.

Serwetka STAR

Piękna, niepowtarzalna i niezwykle bogata w swej prostocie. Serwetka w kształcie gwiazdy pozwala na nadanie stołowi magicznego, świątecznego charakteru, ale idealnie sprawdzi się także w trakcie całej zimy.

Obrus TOVA

Różnokolorowe warianty tego obrusu pozwalają na stworzenie wnętrza tak wyjątkowego jak to tylko możliwe. Niepowtarzalny i nienudzący się wzór podwójnego prostokąta nadaje się do każdego wnętrza.

Serwetka TOVA

Piękne w tym połączeniu jest to, że produkty te się uzupełniają. Są identyczne, jakby ktoś starannie zmniejszył obrus do rozmiarów serwetki i podał ją na stole. Warto pobawić się zestawieniami kolorystycznymi i nie iść w jeden odcień.

Obrus EKSKLUZYWNY

Niezwykły biały obrus z grubszej tkaniny, którego srebrne elementy dekoracyjne idealnie wpasowują się w podniosły nastrój świąt i zimy, ale nie są one w stu procentach typowo świąteczne, co pozwala na jego funkcjonalne użycie.

Obrus SZAROŚCI

Na sam koniec coś niepowtarzalnego. Szary, z lekko srebrnawym zestawieniem, obrus, który nadaje się tak samo na jesień, zimę, jak i na wiosnę. Być może latem byłby nieco zbyt ciemnawy, jednak nie da się ukryć, że jest to obrus wyjątkowej jakości.

Każda z tych serwet oraz każdy z tych obrusów może zachwycić wielu, jednak jeśli wciąż nie wydajecie się przekonani, to zajrzyjcie na stronę agatameble.pl i przekonajcie się, że możliwości na aranżację stołów jest wiele.