Świat małego chłopca obdarzonego wyjątkowymi zdolnościami oczarował dziesiątki tysięcy osób na całym świecie już ponad dwadzieścia lat temu. Kto by się spodziewał, że już tyle lat minęło od wydania pierwszej książki z serii o Harrym Potterze. Na przestrzeni tego czasu powstało mnóstwo propozycji dla fanów świata magii rodem z Hogwartu. Jedną z nich są zestawy klocków Lego Harry Potter. Z takiego prezentu cieszą się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Mugole kontra czarodzieje – kto wygra?

Prawdziwy szał na Harrego Pottera został zapoczątkowany przez serię powieści dedykowaną dzieciom i młodzieży. Co ciekawe, stworzony przez J.K. Rowling magiczny świat oczarował również wielu dorosłych, którzy dali się ponieść wyobraźni. Po pewnym czasie powieści doczekały się ekranizacji, co przełożyło się na jeszcze większe zainteresowanie tą tematyką. Gadżety związane ze światem magii zaczęły dominować w młodzieżowym świecie. Ogromną popularnością wciąż cieszą się zestawy klocków Lego Harry Potter, które pozwalają, choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Klocki Lego – idealny prezent na każdą okazję

Każdy fan Harrego Pottera doceni prezent w postaci zestawu klocków, dzięki którym można odtworzyć sceny znane z książek czy filmów o małym chłopcu, który z całych sił, przy wsparciu przyjaciół walczy ze światem zła. Klocki te dedykowane są dzieciom powyżej siódmego roku życia. Zestawy zawierają bowiem niewielki elementy, które młodsze maluchy mogłyby przypadkowo połknąć. Dostępnych jest kilkanaście zestawów, o zróżnicowanej wielkości i tematyce.

Klocki Lego Harry Potter – zabawa dla całej rodziny!

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko wreszcie oderwało wzrok od telewizora lub przestało spędzać każdą wolną chwilę na grach komputerowych, to najwyższa pora by zainwestować w klocki Lego Harry Potter rozwijające kreatywność i angażujące pociechę na długie godziny.

Każdy zestaw Klocków Lego sprawi, że dziecko:

  • przeniesie się w niesamowity świat magii,
  • będzie mogło twórczo spędzić czas z przyjaciółmi,
  • rozwinie wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Dołącz do dziecka w trakcie zabawy. Przypomnij sobie beztroskie chwile dzieciństwa, kiedy to nie miałeś żadnych obowiązków i na długie godziny mogłeś zatracać się przy budowie twierdz obronnych z niewielkich elementów. Maluch szybko wciągnie się we wspólną zabawę i zapomni o atrakcjach świata wirtualnego.