Wybór odpowiednich płytek do łazienki to podstawa, biorąc pod uwagę fakt, że to niemały wydatek, a równocześnie mowa o jednym z najwięcej uczęszczanych pomieszczeń w domu. Płytki łazienkowe to jeden z podstawowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas budowy lub projektowania domu, ale skąd wiedzieć, które są dobrej jakości i warto w nie zainwestować?

Jakie marki płytek łazienkowych są dobrym kierunkiem wyboru?

Po zbadaniu rynku, przeanalizowaniu opinii klientów, oferty sklepów takich jak Plytki24.pl i jakości obsługiwanego materiału – udało nam się ułożyć listę kilku najlepszych marek producentów płytek, które można dostać na polskim rynku.

O jakich producentach płytek mowa?

Poniżej kilka słów na temat każdego z tych brandów, co pomoże Ci wybrać. Warto jednak podkreślić, iż bez względu na to, które z tych płytek wybierzesz – będzie to dobra decyzja.

Dobre płytki łazienkowe od renomowanych producentów

Tubądzin to firma, która zdobyła wystarczającą wiedzę i najlepsze doświadczenie branżowe w tej dziedzinie i tym samym zyskała ogromną przychylność w branży płytek ceramicznych. Dlatego decydując się na płytki Tubądzin, możesz mieć pewność, że stawiasz na wysokiej jakości rozwiązanie.

Jeśli chodzi o Paradyż płytki, to marka ta zapewnia znacznie lepszą jakość produktów w porównaniu z wieloma innymi producentami płytek w Polsce. Tym samym ceramika Paradyż zajmuje pierwsze miejsce wśród najlepszych marek, podobnie jak Pietrasanta. Natomiast firma oferująca płytki Cersanit nadała nowy wymiar rynkowi płytek w naszym kraju. Jakość wytwarzanego przez firmę produktu jest wyznacznikiem dla innych producentów płytek ceramicznych, ale trzeba przyznać, że płytki Opoczno nie wypadają gorzej.

W każdym z tych przypadków mamy do czynienia z markami, które zyskały zaufanie opinii publicznej. Dziś, jeśli zapytacie kogokolwiek na rynku, czy znają te brandy z branży ceramicznej – każdy będzie je kojarzył i będzie mógł ręczyć o dobrej jakości w atrakcyjnych cenach.