Pytanie ma raczej wprawić wszystkich w dobry nastrój. Nikt nie oczekuje na nie odpowiedzi. Tak, jak nie powinniśmy oczekiwać, że jakakolwiek dieta przyniesie efekty jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Odchudzanie to nie spacer po plaży w poszukiwaniu muszelek. Do każdej diety należy się gruntownie przygotować. Wskazane byłoby przed rozpoczęciem cyklu zadbać o gruntowne oczyszczanie organizmu. Pozbyć się zalegającego balastu w postaci fizycznych efektów przemiany materii. Na żadna dietę nie należy się rzucać jak w szaleńczy wir. Owszem, należy ja przeprowadzać w poczuciu pełnego zrozumienia i wiary, ale bez zbędnych emocji. Warto wcześniej poczytać i zapoznać się co inni stosują.

Jakich diet używają?
Najbardziej znana jest dieta Dukana. Potwierdzona przez wiele sukcesów. A także jej pochodna dieta oxy, która jest modyfikacja poprzedniej. Dieta oksy polega na przyjmowaniu pokarmów z grupy białkowej, lecz musi być stosowana z wielką rozwagą.
Nie trzeba chyba tego przypominać.
Bardzo ciekawą wariacja na temat poprzednich dwóch diet, jest dieta paleo. Wszyscy wiedzą i wynika to z badań antropologicznych i archeologicznych, że ludzie w prehistorii odżywiali się w sposób zrównoważony. Paleo dieta naśladuje sposób odżywiania Neandertalczyków i Homo sapiens sprzed wielu dziesiątków tysięcy lat. Ekstremalną formą odchudzania jest dieta zero, czyli potocznie rzecz ujmując głodówka. Dieta zerowa pozwala na przyjmowanie płynów, które w małym stopniu zawierają substancje odżywcze, przez co powodują spadek masy ciała. Zdecydowanie odradzamy taka formę diety. Pamiętaj równie, że nie każda modelka i hostessa jest jak wieszak. Popatrz na zdjęcia, wyszukaj agencja hostess łódź, warszawa, czy gdańsk. Piękne dziewczyny nigdy nie są przesadnie wychudzone.