Przy wyborze grzejnika do salonu czy sypialni coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na parametry cieplne, ale również na jego wygląd. Kaloryfer stał się prawdziwym elementem dekoracyjnym, nie musimy go już ukrywać za zasłonką lub obudową, wręcz przeciwnie, teraz może on zajmować widoczne, reprezentacje miejsce. Na rynku mamy szeroki wybór grzejników dekoracyjnych, poniżej przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem modele.

1. RADOX NOVA

Radox Nova został stworzony zarówno z myślą o wyjątkowej estetyce wnętrza, jak i o możliwościach aranżacji. Ten wysokiej klasy grzejnik panelowy jest marzeniem każdego projektanta wnętrz. Grzejnik dekoracyjny Radox Nova to uniwersalna i nowoczesna forma dostępna w wielu wymiarach i wykończeniach. Ozdobą tego grzejnika pokojowego są pionowe żłobienia wprowadzające ład i nawiązujące harmonię z otoczeniem. Nova jest bardzo łatwa w montażu, dodatkowo można wyposażyć ją w jeden lub więcej relingów na ręczniki. Grzejnik Nova jest jednocześnie elegancki i wydajny, model ten jest bestsellerem sprzedaży.

2. RADOX NOVA FLAT

Radox Nova Flat to model grzejnika pokojowego o wyjątkowym uroku, unikalny design z gładkimi stalowymi panelami wpisuje się w nowoczesny styl życia i przestrzeń architektoniczną. Duża powierzchnia tego ekskluzywnego grzejnika zapewnia doskonały komfort termiczny, będąc jednocześnie idealnym elementem dekoracyjnym do biura lub nowoczesnego salonu. Dekoracyjny model grzejnika z płaskim frontem dostępny jest w wielu rozmiarach i wykończeniach.

3. RADOX VERTICA

Grzejnik pionowy Radox Vertica to czysta linia, precyzyjna inżynieria i pełna praktyczność. Model ten wygląda fantastycznie w salonach, korytarzach lub w każdym innym pomieszczeniu. Grzejnik dekoracyjny Vertica stanowi doskonałe uzupełnienie współczesnych wnętrz z minimalistyczną estetyką. Kaloryfery te są produkowane przy użyciu najnowocześniejszej technologii spawania, która zapewnia doskonałe wykończenie, ponieważ spoiny są praktycznie niewidoczne. Grzejnik pokojowy Vertica jest bardzo wydajny, a dodatkowym jego plusem jest korzystny stosunek mocy do ceny.

4. RADOX BIG TUBE

Grzejnik dekoracyjny Big Tube ma unikalną konstrukcję typu „rura w rurze”, która zapewnia znakomite rozprowadzenie ciepła. Model ten stanowi idealną współczesną alternatywę dla tradycyjnie wyglądających grzejników i jest doskonałym uzupełnieniem wnętrz nowoczesnych oraz tych o industrialnym charakterze. Pionowy grzejnik dekoracyjny Big Tube to nie tylko atrakcyjny wygląd z ekscytującą gamą opcji kolorystycznych, ale również duża moc grzewcza. Elegancka konstrukcja tego grzejnika jest łatwa do umieszczenia w każdym pomieszczeniu.

5.RADOX MULTICOLONA

Multicolona to grzejnik do pokoju, który ozdobi każde wnętrze. Jego smukłe, pionowe rurki są starannie rozmieszczone tak, by nadać temu grzejnikowi lekki i subtelny wygląd. Dostępny jest w różnych długościach i wysokościach oraz w trzech głębokościach, aby zapewnić odpowiednią moc w każdym pomieszczeniu w jakim się znajduje. Wysokie modele stanowią doskonałe rozwiązanie dla wąskich ścian, podczas gdy wersje niskie idealnie pasują do korytarzy i pod oknami. Grzejnik żeberkowy Multicolona nadaje się do wszelkich komercyjnych, handlowych, publicznych i mieszkaniowych projektów.

6. RADOX MIRAJ

Miraj z lustrem jest nowoczesnym i eleganckim grzejnikiem dekoracyjnym. Oryginalny model firmy Radox zbudowany jest z profili o przekroju okrągłym, a między profilami wbudowane jest lustro. Ten kaloryfer to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić miejsce oraz optycznie powiększyć przestrzeń. Idealne propozycja do pokoju czy garderoby. Lustrzany grzejnik zapewnia ciepło i komfort, a towarzyszące mu lustro wzmacnia i uzupełnia jego piękno. Wyjątkowy dodatek do Twojego domu1.