Buty neoprenowe do morsowania - przegląd najlepszych marek

Sezon jesienno – zimowy to okres wyczekiwany przez wszystkich amatorów morsowania. Aby wszystko odbywało się w bezpiecznych warunkach, trzeba pamiętać o zapewnieniu komfortu termicznego konkretnych partii ciała, czyli przede wszystkim stóp. W tym celu warto zaopatrzyć się w solidne buty neoprenowe do morsowania. Tylko…jakie wybrać? Której marce zaufać?

Buty neoprenowe do morsowania marki NRS

NRS, czyli skrót od Northwest River Supplies, to marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Jest obecny na rynku światowym już bardzo długo – w tym roku obchodzi 50. rocznicę otwarcia. Przez cały ten czas zdążył zjednać sobie naprawdę spore grono zadowolonych klientów: ze sprzętu z logiem NRS korzystają zawodowi sportowcy oraz podróżnicy. Oferta firmy jest niesamowicie bogata i różnorodna: znajdziesz w niej kapoki asekuracyjne, deski do pływania na stojąco (SUP), odzież męską oraz damską (czapki, skarpety i buty neoprenowe do morsowania, rękawiczki, odzież wierzchnią itd.), etui, torby, akcesoria wędkarskie. NRS to dość droga marka, ale nie ma się co dziwić: cena odzwierciedla w tym przypadku wysoką jakość wykonania oraz nowoczesne technologie, które są na bieżąco udoskonalane. Niemniej jednak buty neoprenowe do morsowania NRS to koszt rzędu 200/300 złotych – biorąc pod uwagę fakt, że będą służyć przez wiele sezonów, to kwota wydaje się być przystępna i niewygórowana.

HIKO

Hiko to firma stworzona na początku lat 90’ przez małżeństwo pochodzące z Czech. Produkuje wysokiej klasy kamizelki asekuracyjne, skarpety i buty neoprenowe do morsowania, kaski, rękawiczki, torby wodoszczelne, odzież termiczną i wiele, wiele więcej. Rozpiętość cenowa oferowanych przez markę artykułów jest dosyć spora i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dobra jakość, solidne wykonanie, trwałe materiały – czego można chcieć więcej?

Aqua Design

Aqua Design to marka wywodząca się z Francji, dobrze znana osobom interesującym się przede wszystkim pływaniem na deskach SUP. Zajmuje się głównie produkcją tego typu desek oraz wszelkich powiązanych z nimi akcesoriami. Trzeba wspomnieć o tym, że posiada także bogatą ofertę kamizelek asekuracyjnych oraz odzieży przystosowanej do noszenia w wodzie (np. buty neoprenowe do morsowania, skarpety, rękawiczki). Skarpety neoprenowe z logiem Aqua Design to koszt ok. 100 złotych – cena ta naprawdę nie jest wysoka jak na tak specjalistyczne akcesorium.

Gdzie kupić buty neoprenowe do morsowania i inne akcesoria?

Jeżeli zainteresowała Cię którakolwiek z powyższych marek, to koniecznie zajrzyj na stronę gokajak.com – jest to sklep internetowy, który posiada najbogatszy wybór zarówno butów neoprenowych do morsowania jak i innych części garderoby przydatnych w czasie tej aktywności (skarpety, czepki, rękawiczki). Gokajak to miejsce skupiające oferty produktowe marek z całego świata – znajdziesz tam m.in.:

  • kamizelki asekuracyjne i ratunkowe
  • wiosła i pagaje
  • kajaki turystyczne, górskie, morskie
  • akcesoria transportowe, biwakowe i survivalowe
  • etui wodoszczelne
  • nieprzemakalne torby, plecaki
  • worki żeglarskie
  • deski do pływania na stojąco (SUP)

I wiele, wiele innych rzeczy niezbędnych przy wszelkich outdoorowych aktywnościach. Skorzystaj z opcji szybkiej wysyłki. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, to czytelne i przejrzyste opisy produktów z pewnością je rozwieją, a jeśli nie – to zadzwoń i zadaj nurtujące Cię pytania niesamowicie serdecznej, pomocnej obsłudze. Zbliżają się święta: spraw prezent najbliższym albo samemu sobie.

Treść przygotowana przy współpracy Agencją Marketingu seomamut.pl , zajmująca się tworzeniem stron i marketingiem internetowym.