Świat oszalał na punkcie białych mebli. Skandynawski styl zawędrował w najróżniejsze zakątki, trwając nieprzerwanie we współczesnych aranżacjach wnętrz. Czemu jasne meble i modna na biel zawdzięczają tak ogromny sukces? Co sprawia, że wciąż je kupujemy i wstawiamy do najróżniejszych pomieszczeń? Na pewno jest to zasługa tego, że biel jest maksymalnie nowoczesna. A ta nowoczesność objawia się pod wieloma względami – rozjaśnia przestrzeń, nadaje jej swobodnego charakteru, łatwo łączy się z wszystkimi innymi barwami, jest wizualnie wdzięczna, lekka, a przy tym wszystkim po prostu szlachetna.

Biel to nie tylko skandynawski styl. To także styl: prowansalski, retro, hampton, hygge, rustykalny, amerykański, śródziemnomorski, shabby chic, marynistyczny, toskański, romantyczny, eklektyczny, minimalistyczny, art deco… I w każdym salonie zaaranżowanych w jednym z wymienionych właśnie stylów pięknie wyglądać będzie biała komoda. Biała komoda, czyli mebel, który w swoim wdzięku i klasie nie ma sobie równych!

Gdy na za oknem wciąż panuje zimowa, biała aura, biel możemy wnieść również do naszych wnętrz. Jasne meble w domach to dawka niezbędnego optymizmu, lekkości i swobody. Dlatego biała komoda to dobry wybór do wnętrza, w którym ma panować designerski klimat. Zróbmy zatem krótki przegląd białych komód świetnie pasujących nie tylko do bieli, ale i do bujnej zieleni z oknem. Na pewno jedną z ponadczasowych, uniwersalnych propozycji jest prostokątna i prosta komoda z głębokimi szufladami. Ten praktyczny mebel to doskonały pomysł do salonów, ale i sypialni. Wyjątkowo na czasie są białe komody z drewnianymi elementami – nóżkami, klamkami, uchwytami, frontami czy innymi interesująco zaprojektowanymi detalami. Prezentują się ono nie tylko uniwersalnie, ale i nietypowo. Podobnie, jak takie białe komody, które posiadają szklane drzwiczki. Szkło plus biel to rewelacyjne połączenie – z jednej strony taki mebel wygląda modernistycznie i swobodnie, z drugiej elegancko i wyrafinowanie. Klasy i gustownego szyku nadaje białym meblom również wysoki połysk. Jeśli szukasz nowoczesnej, a zarazem wyszukanej i wytwornej komody, ta biała laminowana na wysoki połysk będzie doskonałym wyborem. Rewelacyjnie prezentują się również takie komody, które łączą w sobie biel z czernią. Są one nieoczywiste stylistycznie i świetnie pasują do industrialnych przestrzeni. Romantyczny design pełen uroczych form? Biała komoda na wdzięcznych, wąskich nóżkach będzie idealna. Doskonale pasować będzie ona również do stylów retro i prowansalskiego. Jak widać, biała komoda to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz zaaranżowanych w różnorodnym klimacie.

Gdzie szukać komód w białym wydaniu? W sklepie meblowym Edinos.pl oferujemy wiele pięknych modeli romantycznych, eleganckich i designerskich białych mebli. Są one również trwałe i starannie wykonane. Wybór wymarzonej komody do jasnego wnętrza jest prostszy niż myślisz. Nie martw się tym, że komoda może nie pasować do reszty aranżacji. Większość białych komód to na szczęście tym samym uniwersalizm, który jest niezwykle wygodny w urządzaniu wnętrz. Białą komodę bez trudu zestawisz praktycznie ze wszystkim, co nowoczesne. Stworzysz z nią optymistyczną, harmonijną oraz komfortową przestrzeń. Właśnie taką, która ułatwia codzienne funkcjonowanie i wprawia w dobry nastrój.