Potrafisz sobie przypomnieć gdy party nie może złapać rytmu i bywa monotonnie, i nie ma recepty jak to zmienić Teraz możesz o tym zapomnieć! Dzięki tym możliwościom Twoja domówka błyskawicznie się rozwinie, natomiast Twoi goście będą zrywać boki ze śmiechu:

Time’s Up – gierka polega na opisywaniu sobie o znanych bohaterach ze świata biznesu koszykówki dziennikarstwa sztuki itd. Myślisz, że to nie będzie skomplikowane? Daj sobie chwilę, czas na nową kolejkę, w jakiej możecie użyć tylko jednego słowa do wyobrażenia wskazanego człowieka. Najznakomitszą atrakcję oferuje jak się domyślasz runda trzecia – kalambury. Gracze potrafią zachwycić nas precyzyjną pamięcią i wyczuciem.

Tajniacy – laureat wielu nagród w rozgrywkach uciech familijnych a także imprezowych. Chętni dzielą się na dwie drużyny, każda selekcjonuje ponadto swojego dyrektora, który może zmieniał się przed następną rozgrywką. Testem dla uczestników zabawy jest powiązać możliwie liczną listę haseł rozpisanych na stole z indywidualnym jedynym słowem, które przedstawia im przywódca. Uwaga na mordercę! Rozrywka oparta jest przede wszystkim na skojarzeniach, gwarantuje wiele śmiechu oraz rozrywki.

5 sekund – kolejna rywalizacja wsparta na skojarzeniach, ale tutaj niestety nie dostajesz czasu na analizę. Imprezowicze muszą wypowiedzieć pierwsze skojarzenia, jakie przyjdą im do głowy, na przykład: wyszczególnij 3 wyrażenia, jakie w sobie literkę A Graliśmy i wiemy, że potrafią być wielokrotnie mocno figlarne;

Tabu – powtórnie przychodzi nam przedstawiać coś grającym z ekipy, będą to jednak zwyczajne słowa. Nie spodziewaj się, że będzie prosto, ponieważ nie należy wtedy użyć żadnego z pięciu następnych, wymienionych z nim słów. Akrobacje językowe a dodatkowo doskonały nastrój murowany!

Zatem rozpoczynamy jadalną party. Życzenia urodzinowe, sto lat, pyszne ciasto i wciągające towarzyskie gry. Każda z tych gierek przyspieszy przełamanie początkowych lodów oraz rozkręcenie prywatki. Nie gramy o zwycięstwo, jedynie o wyjątkową biesiadę!