Second handy on-line

lumpeks onlineW porównaniu do ciucholandów możemy tutaj teoretycznie zaoszczędzić sporo czasu. Teoretycznie, bo wyszukiwanie w internecie używanych ubrań nie jest wcale takie proste.
Do tego rodzaju sklepów przyciąga ludzi to samo co do lumpeksów. Niska cena, oryginalne i często niepowtarzalne rzeczy.

W ostatnich latach coraz więcej osób ciągnie do lumpeksów mimo pewnych niewygód. Ubrania często są nie posegregowane, niewygodne przymierzalnie rodem ze stadionu dziesięciolecia, czasami sklepy te mają specyficzny, nieprzyjemny zapach. Odpowiedzią na to są w sieci, które stają się coraz bardziej popularne. Jednak musimy pamiętać, że w takich sklepach nasze zakupy są narażone na stosunkowo duże ryzyko. W realnych możemy jednak sprawdzić stopień zużycia danej rzeczy, w internetowej bazie raczej jest o to trudno.

Niby atutem on-line ma być również oszczędność czasu, ale przeglądanie kolejnych setek zdjęć z ubraniami wcale nie przekonuje nas, że w ten sposób można tego dokonać. Jednak na pewno jest to doskonały sposób na robienie zakupów wieczorem, po pracy, kiedy większość sklepów jest już zamknięta, a my mamy akurat chwilkę, aby kupić sobie coś fajnego i niepowtarzalnego. Należy pamiętać, że zakupy w sieci cechują się innymi zasadami.  Niby teoretycznie towar zakupiony w internecie łatwiej oddać, ale w praktyce wygląda to już różnie. Powszechnie uważa się, że ubrania w takich sklepach są wyższej jakości, ale ta opinia może być dość względna. Należy również pamiętać, że ta wyższa jakość także warunkuje wyższą cenę i mniejszy wybór.

Do kosztu zakupu, trzeba doliczyć koszt wysyłki, a targowanie odpada.
Jednak podsumowując jest to bez wątpienia niedrogi sposób na odświeżenie naszej garderoby.

Second Hand on-line:

www.vintage-agi.pl
www.vintageshop.pl
www.aevintagestore.com
www.kufersklep.pl
www.stylografia.pl
www.kolashop.eu
www.superciuszki.com
www.szafamodna.sold.pl