Jeśli szukasz programu, który zautomatyzuje wiele procesów i usprawni pracę Twojej księgowości, to dobrze trafiłeś. Systemy WAPRO ERP z modułem WAPRO Fakir na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

WAPRO ERP – system do zarządzania biznesem

WAPRO ERP to wielofunkcyjny system i niezbędne narzędzie codziennej pracy w wielu firmach, niezależnie od ich branży. Ten w pełni zautomatyzowany system to jedno z topowych rozwiązań na rynku systemów ERP. Aplikacja ułatwi Ci zarządzanie pracownikami, sprzedażą w firmie, magazynami, księgowością oraz działem kadr. WAPRO ERP to inwestycja, która zwraca się bardzo szybko!

WAPRO Fakir – co warto wiedzieć o tym module?

WAPRO Fakir (Finanse i Księgowość) to program księgowy stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Jego zadaniem jest automatyzacja procesów księgowania. WAPRO Fakir to duża oszczędność czasu i wydatków dla firmy, program przyczynia się także do poprawy komfortu pracowników, co bezpośrednio przedkłada się na ich skuteczność w pracy

Celem WAPRO Fakir jest usprawnienie pracy w przedsiębiorstwach handlowych, firmach usługowych oraz biurach rachunkowych. Oprogramowanie to może działać jako niezależna aplikacja lub współdziałać z innymi produktami WAPRO ERP, takimi jak:

  • WAPRO Mag
  • WAPRO Fakir

System jest gotowy do działania od razu po zainstalowaniu. Aby program zachował pełną stabilność, należy pamiętać o regularnym aktualizowaniu.

Jakie są zalety WAPRO Fakir?

Główne zalety systemów WAPRO ERP to:

  • automatyzacja operacji księgowych i obliczeń
  • niski koszt nabycia i eksploatacji
  • usprawnienie obsługi dokumentów elektronicznych w firmie

W skład WAPRO Fakir wchodzi usługa Biuro Rachunkowe Online, umożliwiająca transfer dokumentów wraz z załącznikami do bazy danych programu WAPRO Fakir w biurze rachunkowych.

Szukasz programu do zarządzania niewielką firmą?

Innowacyjne oprogramowanie WAPRO ERP cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Oprogramowanie jest stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów biznesowych i stanowi niezwykle przydatne, nowoczesne narzędzie do kompleksowego zarządzania firmą. Jeśli szukasz odpowiednika tego programu dla małej firmy, warto zainteresować się modułem WAPRO Kaper. Ta z jednej strony niewielka, a z drugiej potężna aplikacja umożliwia:

  • sprawne i zautomatyzowane prowadzenie księgi podatkowej
  • obsługę wynagrodzeń w firmie
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie dokumentacji księgowej

To kompletny zestaw narzędzi do zarządzania małą firmą!

Więcej o zaletach WAPRO przeczytasz w artykule Oprogramowanie do zarządzania apteką i przychodnią – systemy ERP.