Szukasz sposobu na smaczną filtrowaną wodę kranową, gdziekolwiek jesteś? Ponadto chcesz zatroszczyć się o środowisko? Butelka wielokrotnego użytku jest rozwiązaniem dla ciebie. Dowiedz się więcej!

Butelka z filtrem jest lekka, poręczna i trwała, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Została zaprojektowana dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają sport, a przy okazji doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu. Korzystne gabaryty i ergonomiczna budowa sprawiają, że butelkę z filtrem możesz mieć zawsze przy sobie, tym samym nie martwić się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach. Każda butelka na wodę wyposażona jest w filtr węglowy (naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, subtelnie podnosi jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez oraz wapń).

Butelka z filtrem – co możesz zyskać, sięgając po to niezwykłe rozwiązanie?

– zatroszczysz się o środowisko (znacząco ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, dzięki temu będziesz EKO)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (butelka z filtrem jest lekka i poręczna, dzięki temu możesz mieć ją zawsze przy sobie, tym samym zadbasz o regularne nawodnienie organizmu)

– zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie, nie będziesz musiał wnosić ich do domu)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Butelka na wodę – którą wybrać?

Chcesz już dziś sięgnąć po butelkę wielokrotnego użytku, ale nie wiesz który model wybrać? Postaw na polską markę Dafi! Butelka filtrująca Soft, jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Poznaj lepiej tę wyjątkową butelkę filtrującą i podejmij decyzję już dziś!

– jest wyposażona w wygodny korek sportowy

– jest wyprodukowana w Polsce

– jest wielokrotnego użytku

– jest trwała, lekka i poręczna

– jeden filtr zastępuje nawet 300 półlitrowych butelek jednorazowych

Gdzie przyda ci się smaczna filtrowana woda kranowa?

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– w domu

– na spacerze

– podczas wyjazdów (zarówno tych długich, jak i krótkich)

– podczas aktywności

Chcesz wyrobić w sobie nowy pozytywny nawyk, a przy okazji zatroszczyć się o środowisko? Butelka na wodę czeka na ciebie na sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości.