Trafiony prezent wcale nie musi być drogi. Wybierając dla kogoś podarunek, niezależnie od okazji, można trafić na oryginalny prezent do 50 zł. Wśród takich upominków znajdziemy mnóstwo gadżetów i to dla osób w każdym wieku. Poniżej przedstawiamy, jakie prezenty do 50 zł można kupić.

1. Kubki i filiżanki

Kubki znajdują się wśród bardzo popularnych gadżetów na prezent. Dostępne są eleganckie filiżanki ze spodkiem, z których zadowolone będą kobiety, jak i kubki w oryginalnej formie, które wyglądają na „pogniecione”, kubki termiczne, kubki metalowe z bohaterami bajek itp. Takie akcesoria przydadzą się każdemu i stanowią jeden z tych uniwersalnych prezentów, które nie zostaną rzucone w kąt po otrzymaniu. W dodatku nie są one drogie. Prezent do 50 zł może być lepszy od droższych upominków (fabrykaform.pl), co widać właśnie na przykładzie designerskich kubków.

2. Poduszki

Wśród prezentów do 50 zł znaleźć można wiele poduszek dekoracyjnych. Te z łatwością można dopasować do każdego stylu aranżacyjnego. Poduszki mogą przedstawiać motywy roślinne, geometryczne, zwierzęce, postaci z bajek itp. Istnieje również możliwość stworzenia poszewki na poduszkę, która będzie dopasowana do osoby obdarowywanej. Personalizowane prezenty z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.

3. Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne są często wybierane na prezent. Ich zaletą jest to, że do 50 zł można znaleźć ich całkiem sporo. Jeśli już wiemy, czego potrzebuje dana osoba lub w jakim stylu ma urządzoną kuchnię, wówczas wybór będzie łatwiejszy. Wśród akcesoriów kuchennych idealnych na prezent wymienia się oryginalne zaparzacze do herbaty w ciekawych kształtach, np. leniwca czy łosia, tace, półmiski, miseczki, pojemniki kuchenne na produkty sypkie, pojemniki z miarkami, solniczki i pieprzniczki, formy do wypieków, minutniki, pojemniki na przekąski, uchwyty do pokrywek i wiele innych gadżetów.

4. Akcesoria dekoracyjne

Bardzo często na prezent wybierane są dekoracje. Jeśli wiemy, co lubi dana osoba, wtedy łatwiej będzie trafić z dopasowaniem ozdoby do gustu i wnętrza. Wśród takich dekoracyjnych prezentów wymienia się m.in. szklane kule na zawieszce, stojaki na pierścionki, dekoracje ścienne, designerskie uchwyty wielozadaniowe, zakładki do książek, wieszaki, podkładki, ramki na zdjęcia, wazony, kwiaty, figurki dekoracyjne, plakaty, pudełka ozdobne itd.

5. Prezenty spersonalizowane

Do 50 zł można wykonać wiele prezentów spersonalizowanych. Mowa tu o takich upominkach, które są wyjątkowe i pasują jedynie do obdarowywanej osoby, mają np. grawer, zdjęcie itp. W tej cenie można zaprojektować dla kogoś fotoksiążkę zapełniając ją wieloma zdjęciami i tekstami, zamówić kubek z wybraną grafiką lub napisem, stworzyć oryginalny plakat czy wykonać inny fotoprezent. Popularnością cieszą się również personalizowane etui na smartfony, magnesy, koszulki, notesy, kalendarze oraz tekstylia jak torby, pokrowce, fartuszki czy ręczniki.